اخذ اقامت دبی

دبی یکی از مقاصد پر تردد برای ایرانیان است و به دلیل رشد فوق العاده اقتصادی که داشته است همیشه به عنوان یک کشور سطح بالا از آن صحبت می شود. همچنین نزدیک بودن به ایران و امنیت بالایی که دارد خود یک دلیل برای سفر و مهاجرت ایرانیان به این کشور شده است.
اخیرا کشور امارت مسیری جدیدی را برای اخذ اقامت دبی تحت عنوان "شریک تجاری" به مدت محدود مهیا کرده است که مورد استقبال بسیاری از شهروندان و تجار ایرانی واقع شده.
در حال حاضر شرکت آتوسا پرواز پارس با کارگزاران معتبر و معتمد خود در امارات آماده ارائه خدمات اخذ اقامت دبی (3 ساله) برای مسافران خود می باشد.
اخذ این نوع اقامت دبی 1 تا 2 هفته زمان می برد و از طریق ثبت شرکت با یک شریک اماراتی انجام می گیرد که البته مسئولیت آن شریک به طور کامل از امور مربوط به شرکت سلب می شود.
این اقامت 3 ساله بوده و هر 3 سال یک بار نیازمند تمدید می باشد. با داشتن این نوع اقامت مسافران می توانند تجارت بین المللی داشته و بدون محدودیت از / به امارات متحده عربی تردد داشته باشند.
امکان تحصیل فرزندان ، افتتاح حساب بانکی بین المللی ، بهره مندی از خدمات درمانی و معافیت از پرداخت مالیات از دیگر مزایای این نوع اقامت می باشد.
مدارک لازم جهت اخذ اقامت دبی:
- اصل گذرنامه
- اصل شناسنامه
- اصل کارت ملی
پرینت گردش حساب بانکی 6 ماهه

جهت آگاهی از شرایط و اطلاعات بیشتر با کارشناسان آتوسا پرواز در ارتباط باشید.
​​​​​​​

اخذ اقامت دبی آتوسا پرواز پارس