صدور بیمه مسافرتی قبل از شروع سفر یکی از مهم ترین اقداماتی است که هر مسافری باید انجام دهد. بیمه مسافرتی از بیمه گذاران در برابر حوادث احتمالی محافظت می کند ، ارائه بیمه مسافرتی معمولا جهت اخذ ویزا از بعضی سفارت خانه ها الزامی است. یکی از فواید بیمه مسافرتی این است که مسافر حتی اگر هزینه درمان را به همراه نداشته باشد خسارت هایی که متحمل شده است را بیمه در همان کشور پرداخت می کند که البته شرایط و ضوابط آن با توجه به کشور مقصد می تواند متفاوت باشد.
لازم به ذکر است شرکت های ایرانی بیمه ، خارج از ایران شعبه ندارند و در واقع هر کدام با شرکت های کمک رسان قرارداد دارند که خدمات بیمه ای را در کشور مقصد به مسافران ارائه می دهند. بعضی از معروف ترین آنها عبارتند از : Mideast,Allianz,Evasan و ...

مسافران در صورتی که موفق نشوند از خدمات بیمه ای در کشور مقصد استفاده کنند می تواننداز محلی که خدمات درمانی دریافت کرده اند رسید مهر شده دریافت کنند و پس از بازگشت به ایران از دفتر مرکزی بیمه مورد نظر پیگیری های لازم را جهت دریافت وجه پرداخت شده انجام دهند.
این خدمات بیمه ای و در واقع پوشش های بیمه مسافرتی به شرح زیر می باشد که البته می تواند برای شرکتی متفاوت باشد:
​​​​​​- ​هزینه های پزشکی و بستری شدن هنگام بروز حادثه
- انتقال یا بازگرداندن بیمه گزار به کشورش در صورت بروز حادثه
- هزینه های ضروری دندانپزشکی
- بازگشت اعضای درجه 1 خانواده به همراه بیمه گزار
- بازگرداندن جسد بیمه گزار در صورت فوت
- انتقال اضطراری یکی از اعضای درجه 1 خانواده بیمه گزار
- هزینه بازگشت به کشورش به علت فوت اقوام
- هزینه های مربوط به تحویل دارو در صورت مفقود شدن
- پیگیری و پرداخت هزینه مسائل حقوقی
- مفقود شدن یا به سرقت رفتن مدارک شناسایی
- حواله وجه نقد
- خسارات ناشی از تاخیر در حرکت از مبدا
- پرداخت هزینه در صورت فقدان بار
و بسیاری موارد دیگر که در بیمه نامه صادر شده ذکر می گردد.
​​​​​​​و در پایان خاطر نشان می گردد مسافران قبل از خروج از کشور باید نسبت به صدور بیمه مسافرتی خود اقدام نمایند که قیمت آن بستگی به سن ، مدت زمان سفر ، کشور مقصد ، سقف پوشش بیمه و شرکت بیمه مورد نظر دارد.
برای صدور بیمه مسافرتی خود کافی است اسکن پاسپورت (برای سفرهای خارجی) و اسکن کارت ملی (برای سفرهای گروهی داخلی) خود به همراه تاریخ سفر و شهر مقصد را به شماره واتس اپی که در پایین همین وب سایت آمده ارسال فرمائید تا قیمت ها به شما اعلام و در سریعترین زمان ممکن بیمه شما را صادر نمائیم ، گفتنی است پس از صدور بیمه مسافرتی در صورت عدم اعطای ویزا از جانب سفارت این بیمه نامه ها بدون هیچ خسارتی در شرکت آتوسا پرواز پارس قابل استرداد می باشد.
جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
​​​​​​​

صدور بیمه مسافرتی

صدور بیمه مسافرتی آتوسا پرواز پارس