پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت

پیکاپ ویزا مجله آتوسا پرواز

 

برای بسیار از سفارت هایی که در ایران دفتر ندارند ، مسافران جهت اخذ ویزا به ناچار باید به سفارت خانه های کشور مورد نظر در کشورهای دیگر مراجعه کنند.
مانند سفارت های کشورهایی نظیر ایالات متحده آمریکا ، کانادا و ... ، مسافران پس از مراجعه به این سفارتخانه ها و انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک و کارهای اداری دیگر در کشورهای دیگر مانند: ترکیه ، ارمنستان ، آذربایجان ، گرجستان ، امارات متحده عربی و ... به ایران بازگشته و منتظر جواب از جانب سفارت مورد نظر می شوند پس از دریافت پاسخ مثبت از سفارت از طریق ایمیل ، تماس یا ... مسافران باید جهت درج ویزا در پاسپورتشان مجدد به آن کشور سفر کنند تا پاسپورت خود را تحویل سفارت خانه مورد نظر بدهند.
اما راه راحت تر و کم هزینه تری هم وجود دارد به نام پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت ، به این صورت که مسافران پس از دریافت جواب از سفارت مبنی بر صدور ویزا ، پاسپورت خود را تحویل کارشناسان ما می دهند و بدون نیاز به مراجعه مجدد به سفارت و انجام سفر و پرداخت هزینه های گزاف بلیط و هتل و ... با پرداخت هزینه ای جزئی منتظر ویزای خود می شوند. ما پاسپورت ها را به صورت هفتگی به نمایندگانمان در کشورهای مورد نظر تحویل می دهیم و آنها ویزا را از سفارت تحویل می گیرند و مجدد پاسپورت را ارسال می کنند. 
به این نوع از خدمات پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت می گوییم.
جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر و هزینه ها می توانید با کارشناسان آتوسا پرواز پارس در ارتباط باشید.