ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2023

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2023 مجله آتوسا پرواز

 

برندگان ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2023 می توانند همراه خانواده (همسر و فرزندان زیر 21 سال) وارد خاک آمریکا شوند و از امتیازات شهروندان آمریکایی مانند کار و تحصیل بهره مند شوند.
هدف دولت آمریکا از برگزاری لاتاری ، برنامه تشویقی مهاجرتی برای نژادهایی است که در آمریکا از جمعیت کمتری برخوردارند.
طبق روال سال های گذشته پیش بینی می شود ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2023 از اوایل اکتبر آغاز و به مدت یک ماه ادامه یابد که معمولا نتایج حدود 6 ماه بعد یعنی در ماه می سال آینده اعلام می شود و تمامی پرونده ها نیز تا 30 سپتامبر 2023 بسته خواهد شد.
لازم به ذکر است نتایج به هیچ طریقی اعلام نمی شود و خودتان باید در سایت اصلی چک کنید.
متقاضیانی که توسط شرکت آتوسا پرواز پارس ثبت نام انجام داده اند نیازی به پیگیری اخبار لاتاری ندارند ، کارشناسان ما نتایج را بررسی کرده و از طریق پیامک ، ایمیل و یا تماس تلفنی شما را مطلع خواهند کرد.
آمریکا هر ساله حدود 55000 ویزای برنامه لاتاری صادر می کند که از این تعداد حد اقل به طور میانگین 3500 ویزا سهم ایران است

مدارک لازم جهت ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2023
1- اسکن رنگی پاسپورت
2-اسکن رنگی عکس جدید با مشخصات زیر:
-سایز 5 در 5 سانتی متر یا پیکسل 600 در 600 باشد
-رنگی و زمینه سفید باشد
-بدون عینک و سمعک باشد
رزولوشن عکس 300dpi باشد
3- مشخصات متقاضی شامل: (آدرس و کد پستی + شماره موبایل + آدرس ایمیل فعال + آخرین مدرک تحصیلی + وضعیت تاهل)
4-مشخصات همسر و فرزندان زیر 21 سال (طبق موارد فوق)

مطالبی که به شما نمی گویند:
برنده شدن در لاتاری الزامی برای صدور ویزا از جانب سفارت ایجاد نمی کند. متقاضی باید مامور سفارت را قانع کند که نیاز مالی ندارد و در صورت مهاجرت ، سربار دولت آمریکا نخواهد شد که این مهم از دو طریق قابل اثبات است.
1- یک اسپانسر که باید اقوام درجه 1 یا 2 شما باشد را معرفی نمایید که مقیم آمریکا بوده ، درآمد خوبی داشته و مالیات های خود را به موقع پرداخت کرده باشد و تمامی مسئولیت های مالی شما را در آمریکا به عهده بگیرد.
2- ارائه تمکن مالی توسط خود متقاضی با ارائه اسناد ملکی یا تمکن مالی از بانک که به ازای هر نفر حداقل 15 هزار دلار آمریکا موجودی داشته باشد.
جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها و روند ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2023 می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.